• Web Fundación Khanimambo - fundacionkhanimambo.org
  • Web Any Espriu - www.anyespriu.cat
  • Web Seatingmarket - www.seatingmarket.com
  • Web Hermeneia - www.hermeneia.net
  • Web Laia G Massague - www.laiagmassague.com
  • Web Xancleta Catalana - www.xancletacatalana.cat
  • Web Toroitalia - www.toroitalia.es
  • Web BIBA - www.biba.es
  • Suport LetsBonus - www.letsbonus.com
  • Web Slang Barcelona - www.slangbarcelona.com
  • Web Sales Calders Tísner - www.salescalderstisner.cat
  • Web Judith Secanell - www.judithsecanell.com
  • Web Cixa Design - www.cixadesign.com
  • Web Celiacs Catalunya - www.celiacscatalunya.org

2 nous servidors APM Gestió

Publicat a APM Gestó i Comunicació, Servidors Dedicats, GNU/Linux, Hardware, Novetats

Ampliant Servidors

Després de rumiar i rumiar, i tornar a rumiar. S'ha decidit comprar dos servidors nous per poder complir amb les necessitats que ens demanen els nostres client.

La infraestructura actual ha quedat petita i la ampliarem amb dos nous servidors com aquests "Servidor

Be, amb una lleugera personalització, hi posarem dos discs d'estat solid amb una tarjeta raid a cada un dels servidors i 4 discs de 2TB, també ampliarem la memòria a 12GB

Esperem que amb aquestes millores en tinguem per un bon temps.
Crec que amb 6 servidors ja en tenim prou per una bona temporada.

Twitter

Twitter response: "Invalid or expired token."