• Web Sales Calders Tísner - www.salescalderstisner.cat
  • Web Celiacs Catalunya - www.celiacscatalunya.org
  • Web Seatingmarket - www.seatingmarket.com
  • Web Toroitalia - www.toroitalia.es
  • Web Hermeneia - www.hermeneia.net
  • Web Xancleta Catalana - www.xancletacatalana.cat
  • Web Any Espriu - www.anyespriu.cat
  • Web BIBA - www.biba.es
  • Web Slang Barcelona - www.slangbarcelona.com
  • Suport LetsBonus - www.letsbonus.com
  • Web Cixa Design - www.cixadesign.com
  • Web Judith Secanell - www.judithsecanell.com
  • Web Fundación Khanimambo - fundacionkhanimambo.org
  • Web Laia G Massague - www.laiagmassague.com

Servidor per al Cloud Computing

Publicat a APM Gestó i Comunicació, Servidors Dedicats, GNU/Linux, Hardware, Software, Novetats, Noticies

Matilda el nostre servidor per al Cloud Computing

Cloud ComputingLa Matilda, el nostre servidor amb VMware ESXi  ja esta donant servei de Cloud Computing. Ja hi tenim 2 clients que han confiat amb els nostres serveis de Cloud Computing i ja tenen les seves corresponents maquines instal·lades i funcionant al 100%. Si esteu interessats en el mon del Núvol no dubteu en posar-vos en contacte amb nosaltres.

Comencem amb el Cloud Computing

Publicat a APM Gestó i Comunicació, Servidors Dedicats, GNU/Linux, Hardware, Software, Novetats, Noticies

Cloud Computing

Estem preparant-nos per poder oferir als nostres clients serveis de Cloud Computing ja que creiem que pot millorar la qualitat dels nostres serveis per als clients.
El primer pas es adequar la maquinaria per oferir aquests serveis i ja tenim disponibles els nous servidors.
Si esteu interesats en el mon del Cloud Computing no dubteu en posar-vos en contacte amb nosaltres.

cloud.computing

Twitter

Twitter response: "Invalid or expired token."