• Web Judith Secanell - www.judithsecanell.com
  • Web Seatingmarket - www.seatingmarket.com
  • Web Celiacs Catalunya - www.celiacscatalunya.org
  • Web Toroitalia - www.toroitalia.es
  • Web Hermeneia - www.hermeneia.net
  • Web Xancleta Catalana - www.xancletacatalana.cat
  • Web Slang Barcelona - www.slangbarcelona.com
  • Web BIBA - www.biba.es
  • Web Fundación Khanimambo - fundacionkhanimambo.org
  • Web Any Espriu - www.anyespriu.cat
  • Web Laia G Massague - www.laiagmassague.com
  • Web Cixa Design - www.cixadesign.com
  • Web Sales Calders Tísner - www.salescalderstisner.cat
  • Suport LetsBonus - www.letsbonus.com

Centenari de Sales, Calders i "Tísner"

Publicat a APM Gestó i Comunicació, Projectes Web, Novetats, Noticies

Espai Internet - Telenotícies Cap de Setmana

La web dedicada al Centenari de Sales, Calders i "Tísner"  http://www.salescalderstisner.cat/ apareixerà recomanada a l'Espai Internet previst per emetre's al Telenotícies Migdia de diumenge 1 de juliol de 2012  (cap a la part final, sobre les 15:15).

Recordeu que, a més, aquella mateixa tarda el text i el vídeo quedaran recollits al blog del 324.cat, per si voleu  tornar-ho a veure.

tv3 espaiinternet

Deixar un comentari

Estàs comentant com a convidat. Pots iniciar sessió mes avall.

Twitter

Twitter response: "Invalid or expired token."