• Web Hermeneia - www.hermeneia.net
  • Web Sales Calders Tísner - www.salescalderstisner.cat
  • Web Cixa Design - www.cixadesign.com
  • Web Toroitalia - www.toroitalia.es
  • Suport LetsBonus - www.letsbonus.com
  • Web Judith Secanell - www.judithsecanell.com
  • Web BIBA - www.biba.es
  • Web Xancleta Catalana - www.xancletacatalana.cat
  • Web Laia G Massague - www.laiagmassague.com
  • Web Celiacs Catalunya - www.celiacscatalunya.org
  • Web Slang Barcelona - www.slangbarcelona.com
  • Web Any Espriu - www.anyespriu.cat
  • Web Seatingmarket - www.seatingmarket.com
  • Web Fundación Khanimambo - fundacionkhanimambo.org

Comencem amb el Cloud Computing

Publicat a APM Gestó i Comunicació, Servidors Dedicats, GNU/Linux, Hardware, Software, Novetats, Noticies

Cloud Computing

Estem preparant-nos per poder oferir als nostres clients serveis de Cloud Computing ja que creiem que pot millorar la qualitat dels nostres serveis per als clients.
El primer pas es adequar la maquinaria per oferir aquests serveis i ja tenim disponibles els nous servidors.
Si esteu interesats en el mon del Cloud Computing no dubteu en posar-vos en contacte amb nosaltres.

cloud.computing

Deixar un comentari

Estàs comentant com a convidat. Pots iniciar sessió mes avall.

Twitter

Twitter response: "Invalid or expired token."