• Suport LetsBonus - www.letsbonus.com
  • Web Hermeneia - www.hermeneia.net
  • Web Fundación Khanimambo - fundacionkhanimambo.org
  • Web Toroitalia - www.toroitalia.es
  • Web Slang Barcelona - www.slangbarcelona.com
  • Web Laia G Massague - www.laiagmassague.com
  • Web Xancleta Catalana - www.xancletacatalana.cat
  • Web Cixa Design - www.cixadesign.com
  • Web Any Espriu - www.anyespriu.cat
  • Web Seatingmarket - www.seatingmarket.com
  • Web Judith Secanell - www.judithsecanell.com
  • Web Sales Calders Tísner - www.salescalderstisner.cat
  • Web Celiacs Catalunya - www.celiacscatalunya.org
  • Web BIBA - www.biba.es

DNS Fundació puntCAT

Publicat a APM Gestó i Comunicació, Servidors Dedicats, Projectes Web, GNU/Linux, Software, Noticies

DNSChanger

logo5anysPodria ser que els DNS que utilitza el teu ordinador per a navegar per Internet estiguessin infectats pel DNSChanger, un programari maliciós que ha infectat ordinadors de tot el món robant les dades sensibles de milers de persones.

No et preocupis! Fundació puntCAT ha desenvolupat un analitzador que només entrant a http://dns-ok.cat et diu si el teu ordinador està infectat o no. En cas que aquest virus hagi afectat als teus DNS Fundació puntCAT te una solució ben pràctica, segura i gratuïta: configurar-te el DNS públic de puntCAT que posen al servei de tothom des de http://servidordenoms.cat.

Si vols saber els motius pels que Fundació puntCAT ha desenvolupat aquests dos nous serveis de qualitat i gratuïts per a tothom, llegeix el seu bloc o segueix aquest esdeveniment de Facebook. I recorda fer clic a http://dns-ok.cat, és ben important si no vols quedar-te sense accés a Internet!

Deixar un comentari

Estàs comentant com a convidat. Pots iniciar sessió mes avall.

Twitter

Twitter response: "Invalid or expired token."