• Web Seatingmarket - www.seatingmarket.com
  • Web Celiacs Catalunya - www.celiacscatalunya.org
  • Web Laia G Massague - www.laiagmassague.com
  • Web Sales Calders Tísner - www.salescalderstisner.cat
  • Web Fundación Khanimambo - fundacionkhanimambo.org
  • Web Toroitalia - www.toroitalia.es
  • Web Xancleta Catalana - www.xancletacatalana.cat
  • Web Cixa Design - www.cixadesign.com
  • Web Judith Secanell - www.judithsecanell.com
  • Web Hermeneia - www.hermeneia.net
  • Web Slang Barcelona - www.slangbarcelona.com
  • Web BIBA - www.biba.es
  • Web Any Espriu - www.anyespriu.cat
  • Suport LetsBonus - www.letsbonus.com

IPv6: Un gran canvi a la xarxa

Publicat a APM Gestó i Comunicació, Servidors Dedicats, GNU/Linux, Software, Novetats, Noticies

World IPv6 Launch

 World IPv6 LaunchAvui a les 00:00 GMT a començat el desplegament massiu d'IPv6 per part de nombrosos proveïdors de servei, fabricants d'equips i companyies de serveis web a tot el món, per donar lloc a un espai de tres-cents sextillonis d'adreces IP per a poder albergar el creixent nombre de dispositius mòbils de tot tipus.

I si tot surt bé, serà completament transparent i imperceptible.

El desplegament serà en paral·lel a l'anterior IPv4, de manera que tots els equips seguiran funcionant amb total normalitat.

En aquesta pàgina, World IPv6 Launch, tens més informació del que és per a la xarxa un autèntic esdeveniment històric.

Deixar un comentari

Estàs comentant com a convidat. Pots iniciar sessió mes avall.

Twitter

Twitter response: "Invalid or expired token."