• Web Hermeneia - www.hermeneia.net
  • Web Toroitalia - www.toroitalia.es
  • Web Celiacs Catalunya - www.celiacscatalunya.org
  • Web Any Espriu - www.anyespriu.cat
  • Web Sales Calders Tísner - www.salescalderstisner.cat
  • Web Seatingmarket - www.seatingmarket.com
  • Web Laia G Massague - www.laiagmassague.com
  • Suport LetsBonus - www.letsbonus.com
  • Web Judith Secanell - www.judithsecanell.com
  • Web Fundación Khanimambo - fundacionkhanimambo.org
  • Web Xancleta Catalana - www.xancletacatalana.cat
  • Web Slang Barcelona - www.slangbarcelona.com
  • Web BIBA - www.biba.es
  • Web Cixa Design - www.cixadesign.com

Les IPv4 esgotades

Publicat a APM Gestó i Comunicació, Servidors Dedicats, GNU/Linux, Software, Noticies

RIPE

Fa uns quants anys que parlem de la escassetat de les IPv4.
Ara ja estan esgotades.
El organisme que lloga les IP a Europa (RIPE) ha anunciat el setembre 2012 que ja no té més IPv4 gratuïtes.

IPV4

Deixar un comentari

Estàs comentant com a convidat. Pots iniciar sessió mes avall.

Twitter

Twitter response: "Invalid or expired token."