• Web Slang Barcelona - www.slangbarcelona.com
  • Web Seatingmarket - www.seatingmarket.com
  • Suport LetsBonus - www.letsbonus.com
  • Web Toroitalia - www.toroitalia.es
  • Web Hermeneia - www.hermeneia.net
  • Web Xancleta Catalana - www.xancletacatalana.cat
  • Web Fundación Khanimambo - fundacionkhanimambo.org
  • Web Laia G Massague - www.laiagmassague.com
  • Web Celiacs Catalunya - www.celiacscatalunya.org
  • Web BIBA - www.biba.es
  • Web Sales Calders Tísner - www.salescalderstisner.cat
  • Web Judith Secanell - www.judithsecanell.com
  • Web Cixa Design - www.cixadesign.com
  • Web Any Espriu - www.anyespriu.cat

Marxem de MiniVacances

Publicat a APM Gestó i Comunicació

Una mica de desconnecció

Marxem de vacances del 13/08/2011 al 22/08/2011

Una setmana justa, pero segur la aprofitem al màxim

Aaaaaadew.

Deixar un comentari

Estàs comentant com a convidat. Pots iniciar sessió mes avall.

Twitter

Twitter response: "Invalid or expired token."