• Web Fundación Khanimambo - fundacionkhanimambo.org
  • Web Slang Barcelona - www.slangbarcelona.com
  • Web BIBA - www.biba.es
  • Web Judith Secanell - www.judithsecanell.com
  • Web Celiacs Catalunya - www.celiacscatalunya.org
  • Web Sales Calders Tísner - www.salescalderstisner.cat
  • Web Cixa Design - www.cixadesign.com
  • Web Any Espriu - www.anyespriu.cat
  • Web Toroitalia - www.toroitalia.es
  • Web Laia G Massague - www.laiagmassague.com
  • Suport LetsBonus - www.letsbonus.com
  • Web Seatingmarket - www.seatingmarket.com
  • Web Xancleta Catalana - www.xancletacatalana.cat
  • Web Hermeneia - www.hermeneia.net

Migració a Colt Telecom

Publicat a APM Gestó i Comunicació, Servidors Dedicats, GNU/Linux, Hardware, Software, Novetats, Noticies

Colt Telecom

Ahir divendres es va migrar un dels nostres servidors cap a Colt Telecom
La migració va ser tot un èxit, es va fer en 50 minuts i sense incidència.
Agraïm la paciència que es va tenir per suportar aquest 50 minuts de parada.

Aquí deixem una foto de la nova ubicació, esta en el quart armari de la dreta.

ColtTelecom

Deixar un comentari

Estàs comentant com a convidat. Pots iniciar sessió mes avall.

Twitter

Twitter response: "Invalid or expired token."