• Suport LetsBonus - www.letsbonus.com
  • Web Toroitalia - www.toroitalia.es
  • Web Hermeneia - www.hermeneia.net
  • Web Seatingmarket - www.seatingmarket.com
  • Web Celiacs Catalunya - www.celiacscatalunya.org
  • Web Slang Barcelona - www.slangbarcelona.com
  • Web Judith Secanell - www.judithsecanell.com
  • Web Any Espriu - www.anyespriu.cat
  • Web Fundación Khanimambo - fundacionkhanimambo.org
  • Web Xancleta Catalana - www.xancletacatalana.cat
  • Web Sales Calders Tísner - www.salescalderstisner.cat
  • Web BIBA - www.biba.es
  • Web Laia G Massague - www.laiagmassague.com
  • Web Cixa Design - www.cixadesign.com

Novetats a l'empresa

Publicat a Novetats

APM Gestió i Comunicació està de canvis!, Canvis importants que ens ajudaran a poder oferir un millor servei als nostres clients. Canvis que ens permeten una millora en la nostra feina.

En primer lloc,
hem canviat d’ubicació les nostres oficines. Ens traslladem a Terrassa, a partir d’ara ens trobareu al Carrer Notari Badia 12 local 4. Un local a peu de carrer, molt més ampli, per poder treballar en molt bones condicions i poder alhora,atendre millor als nostres clients.
Us hi esperem!

En segon lloc,
estrenem nova web. Una web millorada en tots els aspectes, on podreu valorar la nostra manera de treballar, la nostra evolució professional i la qualitat en la nostra feina.


I en tercer lloc,
i no per aixó el menys significatiu, hem ampliat el nostre equip de treball.
Comunicar l’incorporació a la nostra empresa , en el departament d’administració i recursos humans, de la nostra companya Mercè León.
Ella s’encarregarà de les vostres trucades i poder organitzar d’una manera més ràpida, tots els dubtes i necessitats que puguin anar sorgint.

Be, un cop comunicats tots els canvis realitzats a la nostra empresa, esperem respondre d’una manera més eficaç a totes les peticions dels nostres clients.

Deixar un comentari

Estàs comentant com a convidat. Pots iniciar sessió mes avall.

Twitter

Twitter response: "Invalid or expired token."