• Web Judith Secanell - www.judithsecanell.com
  • Web Seatingmarket - www.seatingmarket.com
  • Suport LetsBonus - www.letsbonus.com
  • Web Hermeneia - www.hermeneia.net
  • Web Laia G Massague - www.laiagmassague.com
  • Web Celiacs Catalunya - www.celiacscatalunya.org
  • Web Sales Calders Tísner - www.salescalderstisner.cat
  • Web Slang Barcelona - www.slangbarcelona.com
  • Web Cixa Design - www.cixadesign.com
  • Web Xancleta Catalana - www.xancletacatalana.cat
  • Web Toroitalia - www.toroitalia.es
  • Web Any Espriu - www.anyespriu.cat
  • Web Fundación Khanimambo - fundacionkhanimambo.org
  • Web BIBA - www.biba.es

Prestashop 1.5.0 RC 1

Publicat a APM Gestó i Comunicació, Comerç Electrònic, Projectes Web, Disseny Gràfic, Software, Novetats, Noticies

prestashopTestejant Prestashop 1.5.0 RC 1 Publicada el 07 de juny de 2012.
Pinta força be, moltes millores en la gestió de post-venta i nova funció de multi-tenda.
Notem una certa millora en la velocitat de carrega i en la resposta del panell administratiu.
Seguirem provant i aixi que surti la versió definitiva, començarem a treballar amb ella en projectes en producció.

Deixar un comentari

Estàs comentant com a convidat. Pots iniciar sessió mes avall.

Twitter

Twitter response: "Invalid or expired token."