• Web Toroitalia - www.toroitalia.es
  • Web Hermeneia - www.hermeneia.net
  • Web BIBA - www.biba.es
  • Suport LetsBonus - www.letsbonus.com
  • Web Xancleta Catalana - www.xancletacatalana.cat
  • Web Sales Calders Tísner - www.salescalderstisner.cat
  • Web Fundación Khanimambo - fundacionkhanimambo.org
  • Web Judith Secanell - www.judithsecanell.com
  • Web Cixa Design - www.cixadesign.com
  • Web Any Espriu - www.anyespriu.cat
  • Web Slang Barcelona - www.slangbarcelona.com
  • Web Seatingmarket - www.seatingmarket.com
  • Web Laia G Massague - www.laiagmassague.com
  • Web Celiacs Catalunya - www.celiacscatalunya.org

Validació W3C

Publicat a APM Gestó i Comunicació, Posicionament SEO, Projectes Web, GNU/Linux, Software, Novetats, Noticies

This document was successfully checked as HTML5!

Tota la tarda per passar la validació W3C en HTML5.
No ens podrien simplificar les coses una mica mes?
El gran problema de sempre... La merda del Internet Explorer.

Validació W3C HTML5 per http://www.apmgestio.cat

W3C www.apmgestio.cat

Deixar un comentari

Estàs comentant com a convidat. Pots iniciar sessió mes avall.

Twitter

Twitter response: "Invalid or expired token."