• Web Fundación Khanimambo - fundacionkhanimambo.org
  • Web Laia G Massague - www.laiagmassague.com
  • Web Slang Barcelona - www.slangbarcelona.com
  • Web Cixa Design - www.cixadesign.com
  • Web Xancleta Catalana - www.xancletacatalana.cat
  • Web Toroitalia - www.toroitalia.es
  • Web Any Espriu - www.anyespriu.cat
  • Suport LetsBonus - www.letsbonus.com
  • Web Judith Secanell - www.judithsecanell.com
  • Web Seatingmarket - www.seatingmarket.com
  • Web Celiacs Catalunya - www.celiacscatalunya.org
  • Web Hermeneia - www.hermeneia.net
  • Web BIBA - www.biba.es
  • Web Sales Calders Tísner - www.salescalderstisner.cat

Web APM Gestió i Comunicació

Publicat a APM Gestó i Comunicació, Posicionament SEO, Disseny Gràfic, Noticies

Sprint final de la web

A tope per enllestir la nostre web.
Ja va sent hora, entre pitus i flautes ja fa 6 mesos que hi treballem i sembla que no s'acabi mai.
Esprint final per intentar inaugurar per setembre.

es podrà??? no se jo...

Deixar un comentari

Estàs comentant com a convidat. Pots iniciar sessió mes avall.

Twitter

Twitter response: "Invalid or expired token."